Producenci
Promocje
KONCEPT ROSA - INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DO KAŻDEJ ŁAZIENKI
Koncept Rosa - Inteligentne rozwiązanie do każdej łazienki

Inteligentne rozwiązanie do każdej łazienki

Szukasz do łazienki praktycznego rozwiązania, które będzie jednakowo cieszyć wraz z upływem lat i efektywnie zagospodaruje przestrzeń wnętrza? Wybierz koncept Rosa oparty na asymetrycznej wannie. Wanna z konceptu Rosa to jedna z najbardziej popularnych i najczęściej kopiowanych wanien na rynku. Szukasz oryginału, wybierz koncept Rosa marki RAVAK.

Przemyślana koncepcja

Wszystkie produkty z konceptu Rosa zostały opracowane na podstawie szczegółowej wiedzy dotyczącej wymagań naszych klientów. Poszczególne elementy konceptu są ze sobą powiązane wzornictwem i praktycznymi właściwościami, oszczędzając miejsce w łazienki i pozwalając na efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Do każdego wnętrza

Koncept Rosa obejmuje trzy modele wanien, które różnią się między sobą pod względem wielkości i kształtu – od najmniejszej wanny Rosa 95 o szerokości 95 cm, aż do najdłuższej i najszerszej Rosy II w rozmiarze 170x105 cm. Do każdej z wanien możesz dobrać dopasowany parawan nawannowy i uzupełnić o pozostałe produkty z konceptu.

Bogaty wybór

Na asymetrycznej wannie koncept się nie kończy. Koncept stanowi ofertę przemyślanych i dopasowanych w najmniejszym detalu dodatków. Do wanny możesz dobrać parawan, umywalkę, meble łazienkowe i baterie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl