Przejdź do głównej treści
polski
📞 Zadzwoń:608 668 029   ✉️ outlet@ravak.pl
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Zestaw kabina półokrągła przesuwna SKCP4-80 czarna, szkło przezroczyste + brodzik konglomeratowy Flat [PRODUKT NOWY]

Cena 2 880,00 zł
w tym 23% VAT

Ceny podane bez kosztów dostawy.

szt.
RAVAK
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Czas wysyłki: 3 dni
Dostawa od 110,00 zł - Dostawa kurierem Schenker/Hellmann (Paleta)

Dostawa nie obejmuje usługi wniesienia.

Opis produktu

Zestaw kabina półokrągła SKCP4 80 czarna, transparent + brodzik Flat


Kabina prysznicowa półokrągła rozsuwana Ravak Supernova SKCP4 80 czarna szkło transparent + Półokrągły brodzik prysznicowy konglomeratowy Ravak Elipso Pro 80 Flat biały

Czteroczęściowa półokrągła kabina prysznicowa Supernova w czarnym wykonaniu z wypełnieniem z przezroczystego szkła z warstwą ochronną Ravak AntiCalc®. System otwierania przesuwny.

Opis techniczny kabiny prysznicowej:
- wymiar: 80x80 cm
- wymiary montażowe: 775-795 x 775-795 mm
- wejście: 500 mm
- kolor wykonania: czarny
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 3 mm; Transparent
- wysokość produktu: 195 cm
- otwieranie: przesuwne
- gwarancja: 5 lat

Produkt składa się z dwóch stałych prostych i dwóch giętych elementów tworzących drzwi przesuwne. 

Produkt dostarczany jest w stanie zmontowanym, wystarczy przykręcić do ściany i uszczelnić. Montaż produktu może wykonać jedna osoba w ciągu zaledwie godziny.

Przed montażem produktu proszę zwrócić uwagę na dokumentację techniczną, liczba podana w nazwie konkretnego produktu nie określa jego dokładnego wymiaru a jedynie przybliżony zakres.

Opatentowany system AntiBlock zapewnia bezawaryjną i cichą pracę drzwi prysznicowych przez wiele lat. Zapobiega zacinaniu się i krzyżowaniu nawet przy nieostrożnym obchodzeniu się. Testowaliśmy go na 1 milionie otwarć i zamknięć, dlatego dajemy na niego 10 lat gwarancji.

Szkło chronimy opatentowaną technologią Ravak AntiCalc®. Działa ona przeciw osadzaniu się kamienia wodnego, co sprawia, że utrzymanie czystości będzie jeszcze łatwiejsze.


Półokrągły brodzik Elipso Pro Flat z odlewanego marmuru w białym kolorze. Gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie brodzika w czystości.

Opis techniczny brodzika:
- wymiar: 80x80 cm
- materiał: konglomerat - lita mieszanka dolomitu i żywicy, tzw. lity marmur
- kolor wykonania: biały
- sposób montażu: sam brodzik: do wpuszczenia w podłogę (rozwiązanie bezbarierowe) lub do instalacji na podłodze
- głębokość brodzika: 1,5 cm
- wysokość montażowa: 3 cm
- średnica syfonu: 9 cm
- gwarancja: 5 lat

Brodziki odlewane zapewniają doskonałą stabilność i wytrzymałość. Po instalacji nie przesuwają się z miejsca.

Brodziki z odlewanego marmuru mają właściwości termoizolacyjne i są przyjemne w dotyku.

Po idealnie gładkim dnie woda spływa do odpływu. Zanieczyszczenia się nie osadzają, a brodzik jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Dzięki swojej wysokości 3 cm są odpowiednie do bezbarierowego rozwiązania poprzez wpuszczenie w podłogę.

699,00 zł
Cena regularna: 1 367,95 zł
-49%
Najniższa cena: 699,00 zł
-0%
437,00 zł
Cena regularna: 1 168,50 zł
-63%
Najniższa cena: 437,00 zł
-0%
359,00 zł
Cena regularna: 610,08 zł
-41%
Najniższa cena: 359,00 zł
-0%
1 437,00 zł
Cena regularna: 1 998,00 zł
-28%
Najniższa cena: 1 437,00 zł
-0%

Szybka wysyłka

Profesjonalna obsługa

Pomoc techniczna w doborze produktów

Wyjątkowe okazje